توضیحات کوتاهی درباره محتوای این دوره :

کلاس پیشرفته تحلیلگری پیش نیاز تمامی آموزش های لازم در بازارهای مالی و دومین دوره آموزش بازار بورس کالج کمان میباشد.

در این دوره دانش آموختگان یاد خواهند گرفت که نمودار های بازارهای مالی را تحلیل و بر اساس تحلیل های خود اقدام به خرید یا فروش سهام نمایند.
تحلیل ها را براساس آموزش های تکنیکال و بینیادی فرا خواهید گرفت و دانش آموختگان همزمان در طول دوره و کلاس ها بصورت عملی نیز تمرین خواهند کرد و تحلیل های آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا ایرادها و ابهاماتشان رفع گردد. 

تکنیکال علمی است که با فراگیری آن می توان هر بازاری را که دارای نمودار است را بررسی و تحلیل و آینده آن بازار را پیشبینی نمود ، این بازار ها میتواند در رابطه با بازار سهام ، دلار، طلا و... باشد.

تحلیل گران تکنیکال باور دارند که در بازار سهام همه چی در نمودار گنجانده شده ، سهام خوب یا بد وجود ندارد ، بلکه نقطه ورود و خروج خوب یا بد وجود دارد .

بیشتر مباحث آموزشی دوره تحلیلگری بورس در موسسه ما پیرامون مباحث تکنیکالی ، روانشناسی ،تابلوخانی ، استراتژی های کاربردی کسب سود در بورس و ... میباشد .
مباحث بنیادی بورس به دلیل عدم کاربرد زیاد در معاملات میان مدت و کوتاه مدت و لزوم محاصبات ریاضی موجب گیج شدن ، سختتر شدن دوره و اتلاف وقت متقاضی خواهد شد و بعداز پایان دوره تمام دانش آموختگان بازار بورس مباحث را فراموش و تنها بصورت تکنیکال در بورس معامله میکنند ، به همین علت روش های نوینی در تحلیل بنیادی را به دانش آموختگان بورس آموزش میدهیم که به راحتی بنیاد شرکت را بررسی و شرکت های مناسب و سودساز بازار بورس را کشف ، بررسی و انتخاب نمایند

اکثر آموزشگاههای بورس بدلیل عدم فراگیری مباحث بنیادی دانش جویان  اقدام به فروش اشتراک نرم افزارهای خود برای مقایسه شرکت ها می نمایند.
​​​​​​​
به همین علت ما تنها سرفصل های کاربردی مباحث بنیادی را آموزش خواهیم داد ، مباحثی که شما جهت شناخت شرکت های بنیادی نیاز خواهید داشت و با چند ترفند بتوانید براحتی شرکت ها را با ابزارهای رایگان بورس بررسی و کشف کنید و محتاج هیچ نرم افزار اشتراکی نشوید .

​​​​​​​دانش آموختگان ما در طول دوره براحتی در بورس معامله میکنند و به آسانی شهریه کلاس های خودرا در طول دوره کسب میکنند وبا کمک اساتید و مشاوران موسسه ترس و نگرانی از معامله در بورس از بین خواهد رفت.

پرسش‌های متداول

ثبت نام در دوره تحلیلگری

دوره آموزشی پیشرفته تحلیلگری بازار بورس

دوره معامله گرحرفه ای ،بازارهای 2طرفه
دوره اول ، آموزش مقدماتی بورس